Menu

WE ARE THE COMMUNICATION COMPANY

TCC is al 30 jaar succesvol als hét bureau voor wat wij ‘challenger brands’ noemen; merken met meer ambitie dan middelen (budget, tijd of allebei). Dat betekent dat we op een iets andere manier werken dan de meeste bureaus.We zijn goed in het allermoeilijkste van marketing; complexe dingen simpel maken. Onze klanten bekender maken vinden we leuker dan onszelf bekender maken. We zijn net zo digitaal als analoog. En omdat we 100% onafhankelijk zijn, doen we alles vanuit een positief agressieve ondernemersspirit. Kortom: Denk aan een groot Amsterdams bureau en draai dat 180 graden om. Mede daarom zijn we in zowel 2017 als 2018 door fonk! magazine uitgeroepen tot beste bureau van Nederland. Niet alleen om voor te werken, maar vooral ook om mee te werken!

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.

What we do

Strategy

Met merken bouwen is het net zoals met huizen bouwen; je hebt een goed bouwplan nodig, waarmee alle specialisten constructief aan hetzelfde eindproduct werken. Als merkenbouwers doen we dit met de door onszelf ontwikkelde Brand Accelerator© methodologie, waarmee we vanuit de basis een breed draagvlak creëren bij sales-, marketing- en productmanagement. En waarbij alles dat relevant is voor een ijzersterk merk uiteindelijk overzichtelijk op één A3-tje terechtkomt. Helder en begrijpelijk.

Creation

Uiteindelijk wint het beste idee. Altijd. Daarom leggen we de lat hiervoor nogal hoog. Een goed creatief idee is begrijpelijk, onderscheidend en relevant. En om van een goed creatief concept een dito creatieve campagne te maken moet het concept niet alleen breed toepasbaar zijn, van interne communicatie tot ATL en online, maar moet het bovendien ook jaren meekunnen. Pas dan stellen we het voor.

Campaigns

Wat is de kortste weg van je merk naar het hart en hoofd van je doelgroep? Ongeacht of de ideale route nu een offline of online campagne is (of, zoals steeds vaker, een slimme combinatie van beiden), we werken altijd vanuit overzichtelijke jaarplannen met strakke budgetteringen en duidelijke KPI’s. Elk kwartaal worden deze door onze strategen opnieuw gescreend, zodat we campagnes continue optimaliseren. Daarom verkoopt TCC beter.

TCC sells better

Our Brand Creators

Cees Faes
CEO
cees@tcc.com
Antal van Pelt
Strategy director
antal@tcc.com
Bram Verbogt
Business director
bram@tcc.com
Mervin Haans
Finance manager
mervin@tcc.com
Maarten Elshove
CFO
maarten@tcc.com
Michiel Mol
Partner
michiel@tcc.com
Anna Mae Funk
Client Manager
annamae@tcc.com
Eef Baggermans
Project Manager
eef@tcc.com
Helga Koets
Client Manager
helga@tcc.com
Inge Verhelst
Client Manager
ingevf@tcc.com
Inge van Hooydonck
Client Manager
inge@tcc.com
Rob Lipsius
Project Manager
rob@tcc.com
Valerie Elich
Project Manager
valerie@tcc.com
Ineke Borsje
Strategy
ineke@tcc.com
Hans van Mook
Creative Director
hans@tcc.com
Maarten Evers
Creative
maarten.evers@tcc.com
Cas Hamers
Creative
cas@tcc.com
Bram van de Riet
Creative
bramvdr@tcc.com
Sid van Zijp
Creative
sid@tcc.com
Nicole Trines
Creative
nicole@tcc.com
Rochelle van Dinter
Creative
rochelle@tcc.com
Colin Vallance
Designer
colin@tcc.com
Tim de Beer
Designer
tim@tcc.com
Theo Kosters
Studio Design
theo@tcc.com
Paul van Oosterhout
Studio Design
paul@tcc.com
Nicole de Rooij
Studio Design
nicole@tcc.com
Peter van den Neucker
Studio Design
peter@tcc.com
Ruben Leendertse
Copy
ruben@tcc.com
Natasja van der Westen
Office manager
natasja@tcc.com
Rachel van Dijk
Food- & Beverage Manager
rachel@tcc.com
Stein de Bruijn
Finance Intern
stein@tcc.com
Doris de Klerk
Cliënt Manager Intern
doris@tcc.com
Annabel Pieren
Creative Intern
annabel@tcc.com
Wilmer Nieuwenhuyzen
Strategy Intern
wilmer@tcc.com
Maxime van Tilborg
Office Intern
maxime@tcc.com
Laura Elshove
HR Manager
laura@tcc.com
Simone van de Wouw
Strateeg
simone@fightclub-digital.com
Joyce Ploegaert
Sr. Strateeg
joyce@fightclub-digital.com
Anne Gubbels
HR

Brands We Believe In

Contact

CALL +31 (0)76 565 55 11
Or mail to info@tcc.com

Ceresplein 145 4811 CE Breda The Netherlands